close

Hoci narážam s movim na menšie problémy, som s ním spokojný. Páči sa mi oveľa viac ako elgg, s ktorým som robil pokusy pred rokom. Práve po sklamaní s elgg som tentokrát zvolil iný postup -- najprv to vyskúšať a až potom riešiť slovenčinu.

Keďže som teda s prvotnými výsledkami toho sociálneho nástroja spokojný, dnes prišiel čas na slovenčinu. Preložil som viac ako 97 % textov (počiatočný stav bol okolo 4 %), takže budúca verzia (po 0.17.1) bude mať viac-menej plnú podporu slovenčiny. To, že používam verziu z Debian Buster (0.14.1), neznamená, že tu slovenčina nebude. Preklad som integroval (a vlastne aj testoval) aj do tejto verzie, a tak si stačí v nastavení profilu zvoliť náš jazyk. Okrem toho môže byť potrebné sa odhlásiť a znova prihlásiť, pretože niektoré reťazce sú načítané v pamäti.

Preklad má trochu problémy. Jednak tam mám niekoľko chýb, ktoré budem postupne opravovať, ale najmä, niektoré texty sú v angličtine, napriek tomu, že sú preložené. Niekde je jednoducho chyba, ale myslím, že sa s tým dá žiť...

  • favorite

    2 Like

    Corleone , kanuk